Про участь представника ГР у засіданнях виконавчого комітету ЗМР. Назва документаЗвіт про діяльність Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення за 2018 – 2020 рр. Протокол засідання і/або рішення Громадської ради оприлюднюються на офіційному сайті Національної ради.

сайт громадська рада

Розглянуто кандидатуру та звернення представниці громадської організації для заміни у складі Громадської ради при виконавчому комітеті Запорізької міської ради. У разі виявлення дефектів, невідповідностей у документах, розміщених на веб – сайті, рекомендуємо повторно надіслати пакет документів в установленому порядку. У разі виявлення дефектів, невідповідностей у документах, розміщених https://fonddopomoga.org.ua/ на веб-сайті, рекомендуємо повторно надіслати пакет документів в установленому порядку. 10. Відповідне рішення та оголошення оприлюднюються на веб-сайті, на якому проводитиметься інтернет-голосування, в день прийняття зазначеного рішення. До наступного засідання Президії відпрацювати питання заступнику голові Громадської ради при виконавчому комітеті Запорізької міської ради.

Останні Надходження

До кінця травня головам комітетів подати пропозиції від комітетів щодо плану взаємодії з Кіберполіцією Національної поліції Україні на місцевому рівні. Перед використанням новоствореного облікового запису, ще необхідно підтвердити поштову адресу. На протязі кількох хвилин на вашу поштову скриньку повинно прийти повідомлення, яке містить посилання для активації облікового запису.

Інформаційний Відеоролик

4) перед голосуванням оголосити про наявність конфлікту інтересів щодо предмету голосування. Члени Громадської ради обираються на засіданні шляхом рейтингового голосування членів Національної ради. Склад Громадської ради затверджується на відкритому засіданні Національної ради. Під час ухвалення рішень Громадською радою, члена Громадської ради може представляти лише одна особа, яка має право одного голосу. 7) звертатися до Національної ради за захистом своїх прав та інтересів. Основними принципами діяльності Громадської ради є відкритість, колегіальність та рівноправність її членів.

Громадська рада при Національному агентстві (далі – Громадська рада) формується у складі дев’яти осіб на підставі результатів конкурсу. Громадська рада- це рада, в якій беруть участь представники громадськості. Органи місцевого самоврядування консультуються з Громадською радою з питань прийняття та виконання рішень. Ференц-Гута Марія Федорівна – ГО “Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих”. Претендент заповнює електронну форму встановленого зразка та додає визначений перелік документів.

Рішення з оперативних, невідкладних питань або якщо проекти заздалегідь не готувалися, можуть ухвалюватися на засіданнях Громадської ради лише в разі наявності підтверджень, що із цими проектами змогли ознайомитися не менше двох третин членів Громадської ради. До Громадської ради можуть входити представники професійних недержавних неприбуткових організацій, асоціацій, які легалізовані у встановленому законодавством порядку, а також авторитетні фахівці сфери, яка стосується предмету регулювання Національної ради. Всі надіслані документи мають бути скановані або копійовані з оригіналу документу для забезпечення їх належної якості та можливості їх безперешкодної обробки для розміщення на офіційній веб-сторінці. Часом подання документів буде вважатися час фактичного отримання листа, а не відправлення. Відповідальними за достовірність поданих відомостей є громадське об’єднання і висунений ним кандидат.

Рєвунова Ірина Сергіївна – ГО «Центр безпеки міста». Голяк Мирослав Едуардович – ГО «Львів – безпечне місто». Про виключення зі складу Громадської ради представників громадських організацій. Термін повноважень членів Громадської ради – два роки. Аліна Правдиченко – медіаюристка, радниця з питань нормотворчої діяльності ТОВ «ТРК «Студія 1+1».

Якщо проект рішення Громадської ради готувався до розгляду в плановому порядку і до нього під час засідання не було внесено суттєвих змін, рішення ухвалюється простою більшістю голосів. Членів Громадської ради інформують про проведення засідання Громадської ради не пізніше ніж за три робочих дні до дня проведення засідання. Дату і час засідання повідомляють також Національній раді. Член Громадської ради не може виступати від її імені (робити будь-які заяви, надавати коментарі тощо), крім випадку наявності відповідного рішення Громадської ради. Створення та діяльність Громадської ради визначено постановою Кабміну від 3 листопада 2010 р.